TEL: 0915 865 842  E-MAIL: vyroba@vsetkozdreva.sk

Vyrábame kuchyne na mieru, súčasťou je aj vizualizácia. Robíme moderné aj rustikálne kuchyne ako môžete vidieť na našich realizáciách v galérii.

Na korpusy používame prevažne korpusové biele lamino od firmy FALCO, ale po dohode so zákazníkom môžeme použiť laminovaný materiál vo farbe dvierok alebo kontrastu ku dvierkam, aby sa docielil celkový dizajn. Linka stojí na rektifikačných (výškovo nastaviteľných) nohách, na ktoré sa nacvaká sokel, jednotlivé skrinky sú na pevný kolíkový spoj (bukový kolík 8 mm) stiahnutý skrutkou (4x3). Tento spôsob je jednoznačne najpevnejší aký sa štandardne používa, chrbát je dodávaný v neutrálnej bielej farbe.

Dvierka vyrábame masívne alebo drevotrieskové laminované podľa výberu zákazníka, dizajn sa dohoduje individuálne preto tieto kuchyne nemajú páru :) Výšky pracovných dosiek volíme individuálne podľa požiadaviek zákazníka. Štandardne je výška pracovnej dosky 900, minimum 800 a maximum 1000. Do liniek dodávame aj LED osvetlenie, na ktoré urobíme predprípravu zafrezovaním LED profilu a otvorov na káble. Značky, s ktorými spolupracujeme sú FALCO, EGGER, KRONOSPAN, BLUM, SWELL, IRONLINE, Rehau, GRASS. Všetky kovania sú s doťahom a dorazom.

Výroba nábytku

kuchyne vyroba

Presne podľa vášho želania

Každý projekt má svoje špecifické požiadavky. Poradíme vám a poskytneme ten najlepší návrh, v ktorom sa zhmotní vaša predstava. Kontaktujte nás a my vám vyrobíme všetko presne podľa predstáv.