TEL: 0915 865 842  E-MAIL: vyroba@vsetkozdreva.sk

Naša firma vyrába drevodomy na kľúč. Taktiež sa vieme dohodnúť na konkrétnej časti dokončenia. Skladba obvodových stien je závislá od dohody so zákazníkom, používame technológiu difúzne uzavretej skladby. Z exteriérovej strany je stavba dokončená omietkou alebo obkladom z dreva. Z interiérovej strany je dokončená pevným sadrokartónom, ktorý je navrhnutý na priečky, aby ste nemali problém ani s kotvením obrazov. Naša firma má 20 ročné skúsenosti. Máte možnosť pozrieť si aj predošlé stavby.

Krovy dodávame buď na novostavby alebo prerábky. Kreslíme ich v programe SEMA software, takže vopred viete vo vizualizácii skontrolovať celý projekt ešte pred samotnou realizáciou. Krov sa vyrába na CNC stroji s vysokou presnosťou, takže montáž prebieha oveľa rýchlejšie. Ako strešnú krytina si môžete vybrať škridlu, šindel alebo plech. Montáž však už nezabezpečujeme, vieme však odporučiť majstrov.

Drevostavby

vyroba drevostavby

Presne podľa vášho želania

Každý projekt má svoje špecifické požiadavky. Poradíme vám a poskytneme ten najlepší návrh, v ktorom sa zhmotní vaša predstava. Kontaktujte nás a my vám vyrobíme všetko presne podľa predstáv.